MONEY MAKER

Wielu znawców marihuany pewnie nie wyobraża sobie świata konopi bez tej odmiany. To prawdziwa perła wśród wszystkich dostępnych szczepów. Money Maker potrafi zachwycić. Przekonajmy się, dlaczego.

To odmiana, która nie zawiedzie wprawnego hodowcy, ale przyniesie sporo satysfakcji również początkującemu growerowi. W miejscach, gdzie uprawa marihuany jest dozwolona, Money Maker cieszy się niebywałą popularnością, zwłaszcza w hodowlach zewnętrznych.

Doceniona w świecie konopi

Zalety tej odmiany były wielokrotnie doceniane. Money Maker jest zdobywczynią wielu nagród w prestiżowym konkursie Cannabis Cup. Jej największe triumfy przypadają na lata 90. XX wieku. Do dziś ma jednak swoje wierne grono sympatyków, którzy chętnie po nią sięgają, z różnych względów.

Producentem Money Maker jest Strain Hunters. Jej genów można się doszukiwać w takich odmianach jak Hindu Kush, Original Master Kush oraz Skunk. Łączy w sobie cechy zarówno Cannabis Indica, jak i Cannabis Sativa. Money Maker to jednak w głównej mierze indyjka (70%)

Świetne zbiory i szybki wzrost

Money Maker łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, jeśli chodzi o uprawę. Ma krótki okres kwitnienia (5-7 tygodni) i daje maksymalne, wysokiej jakości zbiory. Może być uprawiana indoor i outdoor, jednak w warunkach zewnętrznych zachowuje się znacznie lepiej. To dość niska, ale silna roślina. Wyrasta maksymalnie na 80 cm.

Blue Mystic charakteryzuje się dużą liczbą niezwykle gęstych topów. To roślina niezbyt liściasta, co przekłada się na nieskomplikowaną obróbkę.

Pachnąca Blue Mystic

Topy już w fazie kwitnienia odznaczają się przyjemną, borówkową wonią z nutą pikantnych przypraw. Smak Blue Mystic jest dość ostry, ale owocowy. Wyczuwalny jest w niej również aromat orzechowy.

Blue Mystic ma szybkie działanie, głównie fizyczne. Relaksujący haj można poczuć w całym ciele. To odmiana o medycznych właściwościach. Działa przede wszystkim nasennie, ale również łagodzi ból i pobudza apetyt.

  • Leave Comments