CRITICAL KUSH

Znajdziemy ją przede wszystkim w rankingach najlepszych odmian konopi przeznaczonych do upraw outdoor. W krajach, gdzie hodowanie marihuany jest dozwolone, Critical Kush wiedzie prym. Dowiedzmy się, dlaczego.

Nie sposób znaleźć odmianę, która przypadłaby do gustu każdemu. Critical Kush ma jednak wielu zwolenników. Ich sympatię zdobyła kilkoma czynnikami.

Critical Kush, czyli połączenie najlepszych genów

Niektórzy twierdzą, że Critical Kush to odmiana, która absolutnie bije na głowę wszystkie pozostałe szczepy. To połączenie najlepszych genów pochodzących z USA i Europy. Do przodków Critical Kush zaliczymy bowiem Emerald OG Kush i Critical +, od których przejęła wszystko, co najlepsze.

Odmiana ta łączy w sobie geny Sativa i Indica, niemal pół na pół. Producentem Critical Kush jest Dinafem Seeds

Bardzo szybka i wydajna roślina

Critical Kush sprawdzi się zarówno w warunkach zewnętrznych, jak i w zamkniętych pomieszczeniach, jednak wprawni hodowcy polecają przede wszystkim odmiany outdoor. Zbiór przypada na koniec września lub początek października.

To, co wyróżnia tę odmianą to bardzo szybki czas kwitnienia, który wynosi od 7 do 9 tygodni. Roślina daje wyjątkowo obfite, wysokiej jakości plony. Jest łatwa w uprawie, bezproblemowo rośnie i całkiem nieźle wygląda. Jej topy są jasnozielone, z dużą ilością charakterystycznych pomarańczowych włosków i pięknie połyskującej żywicy. Roślina jest dość niska, osiąga maksymalnie metr wysokości. Stosunek kwiatów i liści jest optymalny.

Critical Kush zawiera wysokie stężenie THC – ponad 20%. To odmiana wykorzystywana również w medycynie.

Moc i intensywność Critical Kush

Critical Kush to naprawdę mocna odmiana. Charakteryzuje się owocowym smakiem, ale można wyczuć w niej również aromat cytryny i paliwa.

Zapewnia intensywne doznania i głęboko relaksuje. Posiada medyczne właściwości. Doskonale łagodzi ból i pomaga osobom cierpiącym na bezsenność.

  • Leave Comments